SPaudio

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející značka, sídlící v královském městě Litoměřicích. Naším cílem je nabídnout Vám nekompromisní audio komponenty nejvyšší kvality za férové ceny.

Nabízíme Vám audio komponenty světové kvality jak provedením tak hlavně zvukem. Při vývoji jednotlivých komponent dbáme na jejich linearitu a stabilitu. Tyto dva parametry jdou rukou v ruce s kvalitou reprodukce.

Naše komponenty jsou osazovány pouze kvalitními součástkami od renomovaných výrobců. Osazování součástek a kompletování přístrojů je prováděno ručně. Každému přístroji před tím, než si jej přinesete domů, je věnována veliká péče a každý přístroj je podroben mnoha testům. Díky této pečlivé práci, kterou věnujeme každému výrobku, Vám můžeme nabídnout 3letou záruční lhůtu.

Naše komponenty Vám umožní v nahrávkách uslyšet přesně to, co jednotliví hudebníci nahráli – do poslední noty, do posledního povzdechu. Emoce hudby naleznete v detailech.

Naše produkty

1
D/A převodník – D1
Připravili jsme pro Vás D/A převodník nejvyšší kvality. Převodník, který svými parametry, možnostmi připojení a hlavně zvukovými kvalitami uspokojí nejnáročnější posluchače.
2
Předzesilovač – P1
Předzesilovač P1 je plně diskrétní konstrukce. Koncová část předzesilovače je velmi robustní, je zde kladen důraz na veliké proudové zatížení.
3
Zesilovače
V našem portfoliu najdete zesilovače SPaudio A200 a SPaudio A400. Vychutnejte si neunavující a dynamicky zvuk bez zkreslení. Osloví Vás jemný nenásilný design.
4
Audio kabely
Audio kabely značky SPaudio doplňují naše portfolio o velmi kvalitní signálové, reproduktové ale i síťové kabely.

True sound

real emotions...