Marian V. – verze P1 S

Dobrý den pane Stranko,

Nemáte zač. Dnes opět poslouchám a upřímně musím říct, že nejsem jen spokojený, ale přímo nadšený. Jak digitální tak i analogový poslech prostě pro mě nemá chybu - nejen že mě více baví, ale také opět ujišťuje v tom, že u toho krásného koníčku nikdy není konečná a vždy je možnost posunu, pokud tomu člověk věří a vybere si správného partnera/značku.
Za vším co jsem Vám včera napsal si opravdu plně stojím a klidně to zveřejněte kdekoliv, protože pro mě je to velmi příjemné překvapení a skvělý HIFI začátek letošního roku :-). Stále měním vinyly/cdčka a poslouchám vše znovu - zábavněji a rozhodně blíže své představě optimálního poslechu, jak si ho představuji.

Ano, výraznější středy si sedají a cca po 40 až 50 hodinách již nemám problém. Vše si sedlo - nemyslím si, že došlo k uklidnění, spíš si to sedlo do celkového podání a středy již nevyčnívají jako na začátku. Tento jev se mi již opakovaně potvrdil. Virtuosy jsou v tomto opravdu velmi citlivé a zejména ve středech jsou hodně citlivé a je potřeba vždy chvíli při změně počkat, než si vše opět sedne. Hlavně pokud se jedná o stříbrné vodiče. Například při propojení digitální cesty jsem zvolil stříbrný Oyaide 510 včetně WBT stříbrných konektorů. Prvních cca 50 hodin jsem slyšel větší prezentnost/zvýraznění u středů a dnes jsem maximálně spokojený, že jsem se takto rozhodl - vše si sedlo a středy zapadly přesně tam, kam mají, stejně jako v případě P1.

Furutech napájecí konektor jde do prstence přeně tak, jak si představuji - ani lehce a ani příliš ztuha. Při zapojení prostě věříte, že to konektor udrží a bude dostatečně zafixovaný - za mě bez připomínek a na jedničku.

Opravdu Vám děkuji pane Stranko!

Teď zvolím slov,která působí možná trochu přidrzle, ale možná ani netušíte, jak moc se Vám tato změna povedla! Teda alespoň pro mě a mé uši :-))))

Moc díky a Mějte se